Yhteystiedot

Jäsenasiat, maa-alueet ja koe-maastoihin liityvissä asioissa ota yhteyttä.

Puheenjohtaja:Veli-Matti Vierimaa puh.040-7077971

sähköposti:  puheenjohtaja@ojakylanmetsastysseura.com   

Jäsenasiat, osoitemuutokset ja kolmiolaskentoihin liittyvissä asioissa ota yhteyttä.

Sihteeri:      Jussi Rautio puh.050-5466760

sähköposti: sihteeri@ojakylanmetsastysseura.com

Rahastonhoitaja: Merja Vanha-aho  puh.050-3219620                  sähköposti: rahastonhoitaja@ojakylanmetsastysseura.com

Tilinro. FI30 5534 0520 1254 48

Hirvenpyyntiin liittyvissä asioissa ota yhteytttä Hirvi-isäntään. Jukka Himanka puh. 044 0905068 sähköposti: hirvi-isanta@ojakylanmetsastysseura.com

Peuranpyyntiin liittyvissä asioissa ota yhteyttä Peuraisäntään. Jussi Rautio puh.050-5466760 sähköposti: peuraisanta@ojakylanmetsastysseura.com

Karhunpyyntiin liittyvissä asioissa ota yhteyttä Karhuisäntään. Arttu Kulmala puh.044-5118007 sähköposti: karhuisanta@ojakylanmetsastysseura.com

Ilvespyyntiin liittyvissä asioissa ota yhteyttä Ilvesisäntään. Kari Jylhä Puh. 040-8452474 sähköposti: ilvesisanta@ojakylanmetsastysseura.com

Johtokunta:

Arttu Kulmala puh.044-5118007 sähköposti: arttu.kulmala@ojakylanmetsastysseura.com

Jouko Mattila puh.050-5182840 sähköposti: jouko.mattila@ojakylanmetsastysseura.com

Jukka Himanka puh.044-0905068 sähköposti: jukka.himanka@ojakylanmetsastysseura.com

Joni Vierimaa puh.044 3424418 sähköposti: joni.vierimaa@ojakylanmetsastysseura.com

Lähetä alla olevaan sähköpostiosoitteeseen korjattavat tiedot tai uudet asiat jotka haluat päivittää seuransivustolle.

paivitys@ojakylanmetsastysseura.com